کابینت از مهم ترین و البته ضروری ترین اجناس جهت دکوراسیون فضای آشپزخانه می باشد پس بهتر است در انتخاب طرح و رنگ آن دقت لازم به عمل آید تا هم مطابق با جدیدترین طرح ها و هم مطابق با سلیقه شما باشد. در ادامه جدیدترین طرح های کابینت آشپزخانه سال 2020 را برای شما آماده کرده ایم.

طرح جدید کابینت مناسب آشپزخانه بزرگ و نورگیر

کابینت ها در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی می شوند و همین تنوع معمولا باعث سردرگمی افراد جهت انتخاب درست و طرح کابینت مناسب برای آشپزخانه آنها می شود. اگر شما تمایل دارید فضایی مدرن و شیک و در عین حال کاربردی برای آشپزخانه خود طراحی کنید بهتر است طرح و رنگ کابینت های آشپزخانه خود را با طرح و رنگ وسایل موجود تطبیق دهید.

از مزایای آشپزخانه بزرگ این است که شما محدودیتی برای انتخاب کابینت ندارید و می توانید از انواع رنگ های تیره و روشن و انواع جنس های ام دی اف و … در دکوراسیون آشپزخانه تان استفاده کنید اما پیشنهاد ما به شما این است که بیشتر فضای آشپزخانه را کابینت نصب کنید تا هم فضای کافی برای وسیله هایتان داشته باشید و هم ناهماهنگی بین فضای خالی و کابینت ها ایجاد نشود.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید آشپزخانه ای خاص و متفاوت داشته باشید بهتر است رنگ کابینت های دیواری و زمینی را متضاد از یکدیگر انتخاب کنید و یا از طیف تیره و روشن در طراحی کابینت استفاده کنید.

طرح جدید کابینت مناسب آشپزخانه کوچک

درآشپزخانه های کوچک با توجه به محدودیتی که دارند نمی توان از هر مدل و طرحی برای طراحی کابینت استفاده کرد. در این آشپزخانه ها بهتر است از کابینت های مدرن استفاده کرد و برای جلوگیری از شلوغ شدن و کمجود فضای لازم برای چیدن وسیله ها بهتر است کابینت ها تا سقف آشپزخانه امتداد داده شوند.

در انتخاب رنگ کابینت برای آشپزخانه های کوچک بیشتر دقت کنید. سعی کنید از رنگ های روشن همچون سفید، شیری، کرم، خاکستری روشن و … استفاده کنید تا آشپزخانه ای دلبازتر داشته باشید دقت کنید که اگر از رنگ های تیره استفاده کنید فضای آشپزخانه کوچکتر و دلگیرتر نشان داده می شود.

با این حال اگر به رنگ تیره علاقه دارید پیشنهاد ما به شما این است که از ترکیب رنگ تیره و روشن استفاده کنید.

در این مطلب مدل های جدید کابینت سال 2020 را مشاهده کردید امیدواریم این مدل ها مطابق با سلیقه شما عزیزان باشد.